Tak ma wyglądać nowy Nexus od HTC

Według niepotwierdzonych informacji, HTC wspólnie z Google'em tworzy dwa nowe telefony Nexus, które mają pokazać możliwości jakie zapewni Android Nougat. Dziś wiemy o nich nieco więcej.

Według informacji zdobytych przez redakcję Android Police, nowy Nexus od HTC będzie wyglądał tak, jak na powyższej ilustracji. Nie jest to jednak grafika promocyjna która wyciekła do Sieci, a wizja artystyczna redakcji ilustrująca przecieki, jakie do niej dotarły.

Oba Nexusy, o nazwach tymczasowych Marlin i Sailfish, mają być w zasadzie identyczne i różnić się tylko i wyłącznie przekątną ekranu. Urządzenia mają mieć aluminiowe obudowy z wyłączeniem tylnej części, która ma być z plastiku lub szkła. Telefon ma być dostępny w wersjach biało-srebrnej, szaro-czarnej, biało-srebrnej oraz biało-niebieskiej. Urządzenie ma posiadać czytnik linii papilarnych.

Źródło: Android Police
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.