Tak prezentuje się polskie Bound w akcji

Gdy na rynek wychodziły kontrolery PlayStation Move, studio Plastic stworzyło jedną z najciekawszych wówczas gier wykorzystujących potencjał "pałeczek" Sony - Daturę. Teraz Polacy pracują nad kolejną produkcją, która wykorzystać ma następną nowinkę technologiczną - gogle PlayStation VR.

Podczas prezentacji gogli PlayStation VR, dwóch członków naszej redakcji wspólnie uznało, że mimo tego, że Bound nie jest grą FPP (co w teorii powinno zmniejszyć doznania z wirtualnej rzeczywistości), to z całego zestawu gier prezentowała się ona najlepiej. Sam twórca gry – Michał Staniszewski – nie kryje inspiracji hitem z PS3 – Journey. W Bound także będziemy czerpać przyjemność z eksploracji pięknych, surrealistycznych krajobrazów, a samej walki będzie znikoma ilość. O historii gry celowo nic się nie mówi, gdyż jej odkrywanie także ma stanowić jedną z zalet rozgrywki.

Teraz macie okazję obejrzeć ponad 20 minut czystego gameplayu z komentarzem twórcy. Gra dostępna będzie także dla osób nie posiadających gogli VR. Premiera Bound planowana jest na 16 sierpnia br.

0
Źródło: Gamespot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.