Ten mężczyzna przekroczył 1100 poziom na Steam

Wynik Japończyka o nicku PalmDesert jest o tyle niesamowity, że poziom przeciętnego użytkownika Steama oscyluje w granicach 7-12 poziomu. Jak udało mu się zatem osiągnąć tak wysoki level?

Poziom doświadczenia na Steamie wzrasta wraz z zakupem każdej nowej gry oraz ze zdobyciem lub wytworzeniem każdej odznaki. Te ostatnie wypadają losowo podczas gry, ale można się także nimi wymieniać z innymi graczami. PalmDesert w ciągu 10 lat uzbierał w swojej bibliotece aż 5135 gier. To ponad połowa całej zawartości na Steamie (9500 tytułów). Co ciekawe jednak nie wydał na to więcej niż 12 026 dolarów. Mężczyzna kupował gry na licznych wyprzedażach (średnio kupując tytuł za 3,88 dolara), a w miarę jego postępów wydawcy sami chętnie wysyłali mu bezpłatne wersje gier.W zwiększaniu poziomu pomogły mu też liczne transakcje (ponad 500 tysięcy).
Oczywiście jak łatwo się domyślić niemożliwe jest przejście takiej liczby gier. PalmDesert nawet nie odpalił choć raz żadnej z 3165 gier! Natomiast dużo czasu poświęcił na przejście takich tytułów jak: Left 4 Dead 2 (942 h), Rocksmith 2014 (571 h) czy Ultra Street Fighter IV (527 h). Od początku istnienia konta na Steamie natomiast spędził na graniu… 482 dni (1,3 roku!!!). Średnio codziennie gra przez 6 godzin…
Źródło: Techspot.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.