Through the Woods – nordycki horror zmierza na PC

Norweskie studio Angatonist zdobyło w zeszłym roku 40 tysięcy dolarów na Kickstarterze. Dzięki zebranym środkom w październiku br.na komputerach PC pojawi się ich pierwszy, ciekawy projekt.

Monstrualne korony drzew, złowrogi szum liści, gałęzie przypominające macki – w oczach dziecka zwyczajny las może wyglądać zupełnie inaczej. Norweskie studio przy pracach nad Through the Woods inspirowało się własnymi wspomnieniami z dzieciństwa – wszystko po to, by las, przez który przejść będzie musiała główna bohaterka, był jak najbardziej przerażający. Smaku dodaje też fakt, że do fabuły gry wpleciona będzie nordycka mitologia, która nieczęsto pojawia się w grach komputerowych.

Through the Woods zaprezentowane będzie na zbliżających się targach Gamescom, ale już teraz każdy zainteresowany może pobrać bezpłatnie wersję demonstracyjną. Premiera gry zapowiedziana jest na październik br.

0
Źródło: Antagonist.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.