Twitch dla komików, muzyków i innych artystów

Twitch zaczynał jako usługa łącząca streamerów gier z widzami, ale po przejęciu przez Amazon strategia firmy zaczęła przesuwać się powoli w kierunku ogólnie przyjętej rozrywki.

Początkowo Twitch dodał do swojej biblioteki kategorię Creative, która pozwalała projektantom gier, programistom czy grafikom zamieszczać swoje poradniki. Tematycznie nadal zatem obracaliśmy się w kręgu branży gier. W ubiegłym miesiącu Twitch dodał kolejną kategorię – „Jedzenie” -, w której mogliśmy obejrzeć jak podjadają inni ludzie (już niekoniecznie gracze).

Teraz serwis rozszerza kategorię Creative o bardziej rozrywkowe kanały. Streamerzy będą mogli pochwalić się swoimi zdolnościami muzycznymi, aktorskimi czy nawet dubbingiem. Swoje miejsce znajdą tu komicy, magicy czy osoby obdarzone unikalnymi talentami. Póki co kanały te świecą pustkami, ale kto wie? Może to tylko kwestia czasu…

0
Źródło: Engadget.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.