Ubisoft: Nintendo NX to świetna konsola!

Nadchodząca konsola Nintendo NX to nadal ścisła tajemnica, o której nie wiemy praktycznie niczego. W zupełnie innej sytuacji są producenci gier, którzy z racji wykonywanego zawodu mogli zapoznać się ze specyfikacją nowej konsoli. I wygląda na to, że niektórzy z nich są nią zachwyceni.

O Nintendo NX wypowiedział się CEO firmy Ubisoft, Yves Guillemot i z tego co powiedział, można wywnioskować, że jest nią zachwycony. Zresztą zobaczcie sami:

To co widzieliśmy jest naprawdę wspaniałe. Myślimy, że pojawienie się nowej maszyny pomoże w rozwoju całej branży i sprawi, że wielu casualowych [wiemy, że można użyć tu słówka „niedzielnych”, ale co jeśli casualowy gracz gra tylko w środy i piątki, hę? – przyp. red.] graczy powróci do grania

Sami widzicie, Guillemot jest zachwycony NX-em. Jeśli chodzi o specyfikację techniczną nowego sprzętu Nintendo, to na razie wiemy tylko tyle, że Nintendo absolutnie nie chce konkurować z Xboxem Scorpio i Playstation Neo, co w praktyce oznacza, że NX nie będzie miał zabójczo szybkiej konfiguracji sprzętowej. Ale Nintendo nigdy nie opierało swojej strategii na stałych 60 klatkach, czy wysokiej jakości renderowanych gier.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.