Vaio prezentuje laptopa dla fanów… mody

Firma Vaio, po uniezależnieniu się od Sony, ani myśli upadać. Właśnie zaprezentowała komputer, który ma zwrócić szczególną uwagę fanów stylu i mody.

Najciekawszą cechą tego laptopa jest jego wygląd. To jeden z nielicznych notebooków, który jest utrzymany w dwukolorowej stylistyce. Dostępne będą następujące warianty: żółtoczarny, pomarańczowo-khaki, białomiedziany i granatowoszary.

Pierwsze dwa będą wyposażone w 15,5-calowy wyświetlacz pracujący w rozdzielczości 1366 x 768 pikseli. Za wydajność odpowiadać będzie procesor Intel Celeron 3215U, 4 GB pamięci RAM, 0,5- lub 1-terabajtowy dysk SSD. Całość ma być zgodna z Windows 7 i Windows 10 i kosztować 910 dolarów.

Pozostałe wersje kolorystyczne będą dostępne z wyświetlaczem 1080p, 8 GB pamięci ram i procesorem Core i3. Ich cena nie jest jeszcze znana.

Oba warianty mają posiadać matowy wyświetlacz, napęd DVD, głośniki „wysokiej jakości” z subwooferem, pełnowymiarową klawiaturę, złącza Ethernet, HDMI i USB.

Przedsprzedaż ma ruszyć pierwszego września.

0
Źródło: Vaio
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.