W T-Mobile Pokemony nie zjedzą internetu

Aplikacja Pokemon Go, która od tygodnia nie schodzi z topowych miejsc w App Store i Google Play wymaga do działania GPS-u i dostępu do sieci. Ponieważ ideą całej gry jest szukanie Pokemonów w fizycznym świecie- najczęściej w parkach i otwartym terenie- rzadko kiedy można wspomagać się publicznymi sieciami Wi-Fi.

Z uwagi na ten ostatni fakt wiele graczy zaczęło narzekać, na to, że aplikacja pochłania gigantyczne ilości danych internetowych (już nie wspominając o baterii). I tu właśnie z pomocą przychodzi sieć T-Mobile.

W USA operator ogłosił świetną promocję. Od 19 lipca do sierpnia przyszłego roku użytkownicy T-Mobile nie będą musieli martwić się o transfer danych podczas korzystania z aplikacji Pokemon Go. By skorzystać z prezentu konieczne będzie jedynie pobranie aplikacji T-Mobile i zatwierdzenie bonusu.

To jednak nie wszystko. Do akcji przyłączyli się także partnerzy. Gracze Pokemon Go będą otrzymywać darmowe lody w restauracji Wendy’s, darmowe przejazdy w Lyft (odpowiednik Ubera) na trasach do wartości 15 dolarów, oraz 50% zniżkę na zakup akcesoriów w T-Mobile (powerbanki z pewnością przeżyją teraz drugą młodość). Dodatkowo 250 szczęśliwców otrzyma 100 dolarów w walucie Pokemon Go, a piątka wylosowanych osób wycieczkę w dowolne miejsce na terenie USA.

Ciekawe czy nasi operatorzy także będą promować Pokemon Go, gdy aplikacja zadebiutuje w Polsce.

0
Źródło: IGN.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.