Windows 10 Anniversary Update pojawi się z opóźnieniem

Microsoft zapowiedział, że aktualizacja rozwojowa Anniversary Update pojawi się już drugiego sierpnia i nadal taki jest plan... ale tylko dla niektórych rodzajów urządzeń.

Windows 10 Anniversary Update miała się pojawić już drugiego sierpnia, wprowadzając wiele nowych funkcji i usprawnień do Windows 10. Teraz, jak dowiadujemy się od Dony Sarkar z Microsoftu, informacja ta jest nadal aktualna… pod warunkiem, że mówimy o komputerach PC i dużych tabletach. Dla tych urządzeń aktualizacja pojawi się punktualnie. Reszta będzie musiała „chwilę” poczekać. Choć nie wiadomo co dokładnie oznacza „chwila”.

Na razie wiemy tylko, że po udostępnieniu aktualizacji na duże tablety i komputery PC w następnej kolejności aktualizacja będzie udostępniona telefonom i małym tabletom. Reszta urządzeń, a więc konsole do gier i gogle holograficzne, otrzymają ją „później”. Czy to kwestia dni, czy tygodni? Microsoft, niestety, nie chciał być bardziej precyzyjny.

0
Źródło: Windows Weekly
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.