Znamy oficjalną datę premiery Xbox One S w Polsce

Zmniejszona wersja konsoli Xbox One, która umożliwiać ma także odtwarzanie filmów i gier w rozdzielczości 4K została zapowiedziana zaledwie miesiąc temu, podczas targów E3. Dziś Microsoft oficjalnie potwierdził datę premiery urządzenia.

Okazuje się, że gracze nie będą musieli długo czekać. Gigant z Redmond zapowiedział, że Xbox One S trafi do wybranych krajów (w tym także do Polski) już 2 sierpnia.

Konsola w białym kolorze będzie o 40% mniejsza od standardowego Xbox One. Obudowa zyskała bardziej nowoczesny wygląd – pozbyto się także portu na Kinecta, co pokazuje wyraźnie stosunek jaki Microsoft żywi do swojego kontrolera ruchowego. Xbox One S oferuje rozdzielczość 4K w przypadku filmów i gier. Do zestawu dołączony jest także odświeżony kontroler bezprzewodowy.

Urządzenie zadebiutuje w opcji z 2-terabajtowym dyskiem twardym w cenie 399 dolarów. Później na rynku mają pojawić się warianty z dyskiem 1 TB i 500 GB.
0
Źródło: xbox.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.