Zobacz nową reklamę PlayStation VR

Premiera ostatnich z zapowiedzianych stacjonarnych gogli VR zbliża się wielkimi krokami. W połowie października posiadacze PS4 przeniosą się do świata wirtualnej rzeczywistości.

Zainteresowanie goglami jest spore i na dobrą sprawę Sony wcale nie musiałoby przygotowywać kolejnych reklam. Mimo to dzięki nim możemy podejrzeć gry, jakie urządzenie będzie oferowało na starcie. Według wcześniejszych informacji wraz z debiutem gogli zadebiutuje także 50 gier, dedykowanych wirtualnej rzeczywistości przy czym nie powinniśmy nastawiać się na wysokobudżetowe produkcje – spora część tych tytułów skupi się na doświadczaniu różnych, krótkich przeżyć.

Na zwiastunie możemy zobaczyć sekwencje z wieloosobowego, e-sportowego RIGS, grę Ubisoftu, w której wcielamy się w orła przelatującego nad Paryżem, arcade’owy horror Until Dawn: Rush of Blood, kadry z życia gangstera w London Heist czy szaleńczy wyścig na desce po autostradzie w pozycji leżącej w VR Luge.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.