Zremasterowany BioShock 1 i 2 za darmo…

W ubiegłym tygodniu wydawca serii BioShock poinformował, że 16 września w sklepach pojawi się odświeżona wersja trylogii. Teraz wiemy już także, że dwie pierwsze części będzie można otrzymać bezpłatnie - pod jednym warunkiem.

BioShock: The Collection stanowić będzie zbiór trzech wydanych do tej pory gier z serii oraz wszystkich DLC – BioShock 1 z 2007 roku, BioShock 2 z 2010 roku oraz BioShock: Infinite z 2013 roku. Ta ostatnia część nie ulegnie jednak odświeżeniu na PC, gdyż według twórców spełnia wymogi aktualnej generacji. Jedynie wersje konsolowe otrzymają w tym przypadku wsparcie dla rozdzielczości 1080p i 60kl/s.

Kolekcja pojawi się w sprzedaży 16 września br. jednak osoby posiadające pecetowe wersje dwóch pierwszych części, otrzymają ich remastery bezpłatnie. W trwającej właśnie letniej wyprzedaży na Steamie obie części można kupić za 3,99 Euro.

0
Źródło: Kitguru.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.