Apple Music już oficjalnie na Androidzie

Odpowiedź Apple'a na usługę Spotify została udostępniona szerokiej publiczności już 30 czerwca ubiegłego roku, ale wersja na Androida pojawiła się dopiero w listopadzie, i to tylko w wersji beta. Testy jednak właśnie się zakończyły.

Piekło zamarzło… ostatecznie. Apple Music, po bardzo długich beta-testach, ma właśnie swoją oficjalną premierze na platformie Android. Twórcy iTunes i iOS-a podrasowali działanie aplikacji, w tym jej stabilność i wydajność, a także poprawili działanie korektora graficznego z okazji przejścia z fazy beta na produkcyjną.

Apple Music przez pierwsze trzy miesiące jest darmowy. Oferuje podobną funkcjonalność co Spotify, Deezer czy Tidal, a więc strumieniuje muzykę dowolnego wykonawcy na życzenie bez konieczności kupowania jego utworów. Usługa na platformach iOS i macOS zdobyła już bardzo dużą popularność, choć liderem rynku pozostaje Spotify.

Źródło: Google
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.