Bikini w VR – Dead or Alive Xtreme 3 otrzyma wsparcie gogli Sony

Dead or Alive to seria bijatyk, w której głównymi bohaterkami są skąpo odziane panie. Wydany w tym roku spin-off z siatkówką plażową otrzyma wkrótce tryb dla PlayStation VR, w którym będzie można z bardzo, bardzo bliska przyjrzeć się wszystkim bohaterkom.

Każdy gracz Dead or Alive wie, że twórcy wyjątkowo mocno przykładają się do fizyki zachowania ciała głównych bohaterek – falujące, obfite biusty w skąpych strojach to norma. W październiku, gdy na rynku zadebiutują gogle PlayStation VR, gra otrzyma nowy tryb, w którym będzie można przyglądać się z bardzo bliska zawodniczkom. Nie zabraknie nawet możliwości dotykania pań, co widać na powyższym filmiku.

Zanim jednak zaczniecie zbierać na PlayStation VR dodam jedynie, że takie „soft porno” nie przechodzi w innych regionach niż Japonia. Dead or Alive Xtreme 3 w podstawowej wersji nawet nie ukazało się na globalnym rynku- wątpliwe jest zatem, by wydawca zmienił zdanie i pozwolił na sprzedaż gry chociażby w Europie. Nie zmienia to faktu, że gry podchodzące pod lekką erotykę doskonale będą napędzać sprzedaż gogli VR, zwłaszcza w Kraju Kwitnącej Wiśni.

Źródło: Polygon.com