Crossout – postapokaliptyczne MMO już na Steamie

Oryginalne MMO oparte na systemie drużynowych walk pojazdów, wraz z licznymi dodatkami, jest od teraz dostępne do kupienia na PC w formie Early Access na platformie Valve.

W Crossout nie znajdziesz dwóch jednakowych maszyn. Dowolnie modyfikując swój pojazd możesz uzyskać zarówno samochód wyścigowy jak i opancerzoną platformę wojenną, w zależności od obranej taktyki i swojego stylu gry. Crossout oferuje graczom niezliczone możliwości modyfikowania swoich pojazdów: od kształtu i budowy, przez opancerzenie, uzbrojenie i systemy wspomagające aż po dodatki kosmetyczne. Zaprojektowane przez siebie mechanizmy bojowe możesz sprzedać innym graczom przez dostępny w grze system aukcyjny.

Do tej pory gra była dostępna w formie zamkniętej bety, teraz zakupić może ją każdy w ramach Wczesnego Dostępu na Steamie. Nabywając grę otrzymuje się także dodatkowe profity – 2000 waluty premium, specjalny portret postaci, niedostępny dla innych graczy ciemnoczerwony kolor lakieru oraz unikatowy pojazd.

Steamowa wersja gry zawiera wszystkie poprawki oraz kilka nowości – misje w trybie PvE i nowe mapy. Grę można nabyć w cenie 29,99 Euro.

1
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.