Czeka nas kolejna podwyżka za Playstation Plus?

Amerykańscy użytkownicy konsol Sony już od 22 września będą musieli zapłacić więcej za abonament Playstation Plus. O ile więcej?

Wzrost cen nie jest zbyt dramatyczny. Koszt rocznego abonamentu wzrośnie w Stanach z 50 do 60 dolarów, koszt abonamentu na 3 miesiące podrożeje z 18 do 25$, a opłata za miesiąc korzystania z Playstation Plus pozostanie taka sama, czyli 10 dolarów za miesiąc.

Sony tłumaczy podwyżkę „obecnym stanem warunków rynkowych”, co w gruncie rzeczy oznacza: „musieliśmy podnieść ceny, sorry”. Z dobrych wiadomości zawsze pozostaje to, że we wrześniu zobaczymy też nową konsolę Playstation, co ma być może związek ze wzrostem cen abonamentu Playstation Plus.

Jeśli chodzi o cenę abonamentu w Europie, czy w Polsce, Sony jak na razie nie sygnalizuje żadnych podwyżek, ale pamiętajmy, że cena abonamentu wzrosła u nas rok temu, więc może w tym roku Sony nie planuje kolejnej.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.