Czy tak wygląda nowy pad do PS4?

Po tym, jak zobaczyliśmy zdjęcia konsoli, która podobno będzie wesją slim Playstation 4, przyszedł czas na nowy kontroler, który od starego różni się... sami zobaczcie.

Tak. Jedyna różnica to podświetlany touchpad, reszta konstrukcji wygląda zupełnie tak samo, jak obecny pad do PS4 i w sumie trudno się temu dziwić. Przypomnijmy, że poprzednia generacja konsoli Sony, Playstation 3 ukazała się w 3 wersjach, jeśli chodzi o wygląd i możliwości konsoli i niezależnie od wersji, gamepad zawsze wyglądał tak samo.

Nowa funkcja podświetlenia touchpada być może przyda się podczas grania na Playstation VR do synchronizacji pozycji pada względem nowych gogli. Niewykluczone również, że nowa „sygnalizacja świetlna” na padzie będzie współpracować z wybranymi tytułami, dzięki czemu gracz w błyskawiczny sposób może być informowany przez gry o jakichś ważnych wydarzeniach.

Źródło: Engadget
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.