Goclever Extreme Pro 4K – tania alternatywa dla GoPro Hero 4

Kamery sportowe stają się coraz bardziej popularne i GoPro - niegdysiejszy lider w branży - zaczyna mieć bardzo silną konkurencję. Do grona kamer 4K dołączył właśnie najnowszy produkt polskiej marki Goclever.

Extreme Pro 4K jak wskazuje nazwa pozwoli nam nagrać materiał w rozdzielczości 4K i 25 kl/s. Jeśli pragniemy nagrywać z większą liczbą klatek, by później wykorzystać efekt slow motion możemy zmniejszyć rozdzielczość do 2K (30 kl/s) lub Full HD (60 kl/s). Kamerka pozwala także na wykonywanie zdjęć w rozdzielczości 12 MP. Klipy zapisywane są w formacie.mov na kartach microSD do pojemności 32 GB. Wymienna bateria ma pozwalać na 120 minut nagrywania (bez WiFi) lub 70 minut (z WiFi).

Jedną z zalet urządzenia jest moduł WiFi, który pozwala na sparowanie kamery ze smartfonem i obsługę podglądu na żywo oraz kontroli kamery. Mimo bardzo niskiej ceny – 349 zł – producent dorzuca do zestawu szereg przydatnych akcesoriów – selfie sticka, wodoodporną obudowę, mocowania na kask, rower, etui otwarte i opaski zaciskowe. Produkt jest już dostępny w polskich sklepach.

 

Powiązane treści:

Kamera sportowa Sony

0
Źródło: GOCLEVER
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.