Google Duo już dostępny!

Zapowiedziany kwartał temu na konferencji I/O 2016 komunikator Duo jest już dostępny w wersji na Androida i iOS-a. Jego główne przeznaczenie to wideorozmowy.

Google Duo jest już dostępny na systemy operacyjne iOS i Android. Wersji na Windows, niestety, zabrakło, tak jak edycji webowej. Aplikacja nie zadziała też na tabletach pracujących na systemach Apple’a i Google’a. Jeżeli jednak znajdziemy się w gronie szczęśliwców mogących korzystać z tej usługi, to czekać nas ma miła niespodzianka.

Duo stawia bowiem na prostotę i przejrzystość. Aplikacja nie wymaga nawet logowania się na Konto Google (w tym wypadku nasz numer telefonu jest naszym identyfikatorem w sieci Duo). Ciekawą funkcją Duo jest „Knock Knock”, a więc możliwość zobaczenia strumienia wideo od osoby dzwoniącej zanim odbierzemy ową rozmowę. Duo oferuje pełne szyfrowanie komunikacji pomiędzy użytkownikami i jest już dostępny do pobrania.

0
Źródło: Google
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.