Już jest – gorący zwiastun fabularny z „Łotr Jeden”

"Rouge One: A Star Wars Story", który w polskiej wersji pojawi się w przekładzie "Łotr Jeden. Gwiezdne Wojny - historie" to spin-off filmowej sagi, którego premiera planowana jest na 15 grudnia 2016 r. W sieci właśnie wylądował drugi zwiastun filmu, skupiający się na fabule.

„Łotr Jeden” będzie pierwszym z wielu spin-offów Disneya rozgrywających się w uniwersum Gwiezdnych Wojen. Opowieść skupi się na grupie rebeliantów dowodzonej przez Jyn Erso, których zadaniem będzie przechwycenie planów konstrukcyjnych Gwiazdy Śmierci – te mają pomóc w zniszczeniu destrukcyjnego narzędzia.

Już pierwszy zwiastun filmu dał nam do zrozumienia, że szykuje się wysokobudżetowe dzieło w nieco mroczniejszym klimacie niż produkcje z głównego nurtu Gwiezdnych Wojen. Nowy trailer utwierdza tylko w tym przekonaniu. Dodatkowo potwierdza też obecność Dartha Vadera. W obsadzie pojawią się: Felicity Jones, Diego Luna, Ben Mendelsohn, Forest Whitaker i Mads Mikkelsen.

0
Źródło: YouTube
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.