Koszmary z Głębin wpływają do portu PS4

Bohaterka, właścicielka muzeum na Karaibach, ściga wskrzeszonego pirata, który porwał jej nastoletnią córkę. Szybko okazuje się, że korsarz jest uwikłany w kilkusetletnią, tragiczną historię miłosną i nic nie powstrzyma go przed przywróceniem do życia swojej ukochanej za pomocą sił witalnych schwytanej dziewczyny

Utrzymana w pirackim klimacie gra przygodowa to druga obok serii Enigmatis najważniejsza i najczęściej nagradzana marka Artifex Mundi. Debiutująca właśnie na PlayStation 4 gra wydana pierwotnie w roku 2012 na PC oferuje wciągającą fabułę z trzymającymi w napięciu zwrotami akcji a także wymagające zagadki logiczne i tematyczne mini gry w marynistycznej oprawie (Mahjong). Na entuzjastów czeka 16 osiągnięć włącznie z platynowym.

Od strony technicznej Nightmares from the Deep: the Cursed Heart przeszło szereg modyfikacji na potrzeby portu PlayStation 4 i wzbogacone zostało o dedykowany system sterowania, który pozwala na wygodną rozgrywkę typu point&click za pomocą Dualshocka. Interfejs użytkownika został zaprojektowany z myślą o dużych ekranach. Tytuł korzysta z wszystkich funkcjonalności PlayStation Share. Istnieje również możliwość gry zdalnej za pomocą konsoli Vita. Grę można pobrać ze sklepu PS Store w cenie 42 zł. Przed zakupem można także bezpłatnie zagrać w wersję demonstracyjną.

Wkrótce na platformie Sony pojawią się także inne gry przygodowe polskiego producenta.

Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.