LG OLED najlepszym telewizorem w Europie po raz piąty!

LG po raz kolejny zdobył uznanie europejskich jurorów EISA wysoką jakością obrazu, ciekawym wzornictwem i użytecznym interfejsem.

Europejskie Stowarzyszenie Wizji i Dźwięku (EISA) po raz piąty uznało OLED TV marki LG Electronics za najlepszy telewizor w Europie. Nagrody EISA są przyznawane każdego roku przez panel ekspertów, reprezentujących 50 magazynów specjalistycznych z 20 krajów Europy, którzy oceniają najnowsze urządzenia pod kątem ich efektywności technologicznej, designu i innowacyjności.

Uzasadniając przyznanie nagrody European High-End TV Award (model 65G6), jurorzy podkreślali, że telewizor LG Signature OLED TV to „prawdziwie innowacyjny” produkt. Ich szczególne uznanie wzbudził doskonały efekt czerni i niesamowita jakość obrazu. Jurorzy docenili również fakt, że telewizor obsługuje systemy HDR 10 i Dolby Vision.

Jury doceniło także inny telewizor marki LG, LG UH770V Super UHD TV, który otrzymał nagrodę European Smart TV Award, za wysoką jakość obrazu i intuicyjny interfejs użytkownika webOS 3.0. Ponadto dział mobilny LG zdobył nagrodę European Mobile Innovation Award za LG G5, który wzbudził uznanie jurorów ze względu na modularny projekt i obudowę uni-body, wykonaną w całości z metalu.

0
Źródło: LG
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.