Nie podoba Ci się No Man’s Sky? Możesz je zwrócić

Oczekiwana latami gra w tym miesiącu doczekała się premiery. Niestety znaczna część graczy jest nią, krótko mówiąc, rozczarowana. Niektórzy uważają się oszukani brakiem trybu sieciowego, inni narzekają na małą różnorodność planet, niezgodną z wcześniejszymi zapowiedziami, a jeszcze inni nie są zadowoleni z optymalizacji gry.

Nic dziwnego, że gracze masowo zaczęli zwracać ten tytuł. Każdy z cyfrowych sklepów kieruje się własną polityką zwrotów, ale jak możemy przeczytać na forum NeoGaf, niektórym użytkownikom udało się nawet nagiąć standardowe zasady i również otrzymali pieniądze. Przykładowo na Steamie można zwrócić każdą grę w ciągu 2 tygodni od zakupu, o ile nie przegrało się w nią więcej niż 2 godziny. Ale gracze informują, że w przypadku No Man’s Sky platforma Valve jest bardziej wyrozumiała i niektórzy otrzymali refundacje nawet po 72 godzinach.

Podobnie sprawa wygląda w przypadku kopii gry zakupionej na PS Store, Amazonie, GoG-u i Humble Bundle, więc jeśli jesteście bardzo rozczarowani No Man’ Sky to może warto skorzystać z reklamacji.

0
Źródło: wccftech.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.