Plex pojawił się na mobilnym Windows 10

Aplikacja Plex już jakiś czas temu pojawiła się na Windows 10, ale była zgodna tylko z tabletami, konsolami do gier i komputerami osobistymi. Teraz w końcu zadziała i na telefonach, choć na razie mogą wystąpić jeszcze problemy.

Plex to wyjątkowo udane i popularne rozwiązanie typu media center. Jest funkcjonalne i multiplatformowe, a niedawno doczekało się wersji na system operacyjny Windows 10. Był jednak jeden problem: aplikacja nie działała na telefonach komórkowych z tym systemem operacyjnym. Teraz jednak to się zmienia, choć twórcy zastrzegają, że na telefonach i małych tabletach Plexa na razie należy traktować jako wersję beta.

Błędów na razie jednak nie zauważyliśmy. Aplikacja działa poprawnie, a nawet posiada pełną implementację dynamicznego interfejsu Windows 10 (Continuum). Jest też już widoczna w Sklepie Windows na telefonach, znajdziecie ją pod tym linkiem.

Źródło: Plex
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.