Samsung szykuje następcę dla Galaxy TabPro S

Osiem miesięcy temu Samsung pokazał swoją pierwszą hybrydę z Windows 10, przypominającą nieco Microsoft Surface. Teraz, jeśli wierzyć plotkom, pracuje nad jej drugą generacją z lepszą specyfikacją sprzętową.

Tablet Galaxy TabPro S można w zasadzie podsumować jako „klon Surface’a”, co zresztą nie jest niczym złym. Zwłaszcza, że urządzenie to okazało się urządzeniem bardzo wysokiej klasy. I najwyraźniej spotkało się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów, bo jeśli wierzyć informacjom zdobytym przez redakcję SamMobile, Samsung już pracuje nad jego następcą.

Galaxy TabPro S2 ma posiadać 12-calowy wyświetlacz S-AMOLED i metalową obudowę. Za jego wydajność ma odpowiadać procesor Intel Core M siódmej generacji. Premiera ponoć zaplanowana jest na „za kilka miesięcy” z uwagi na to, że wspomniane przed chwilą procesory Intela nie są jeszcze dostępne na rynku.

0
Źródło: SamMobile
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.