Tak prezentuje się polskie Get Even!

O grze gliwickiego studia The Farm 51 zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy okazało się, że będzie wykorzystywała innowacyjną technologię fotogrametrii, dzięki której lokacje zyskują fotorealistyczny wygląd. Co pewien czas mamy okazję zobaczyć postępy z produkcji - na targach Gamescom twórcy zaprezentowali okazałe demo gry.

Utrzymana w klimatach survival horroru strzelanka FPS pozwoli nam wcielić się w Cole’a Blacka, który zajmuje się ukrywaniem informacji i usuwaniem niewygodnych osób dla tajnej organizacji rządowej. Podczas jednej z akcji mężczyzna traci pamięć, a jego zadaniem będzie znalezienie wyjścia z opuszczonego szpitala psychiatrycznego i uratowanie nastolatki z przywiązaną do piersi bombą.

Get Even zapowiada się na bardzo oryginalną produkcję, w której elementy strzelania są równie ważne jak eksploracja otoczenia pozwalająca wniknąć lepiej w historię świata i tajemnic głównego bohatera. Do dyspozycji będziemy mieć zaawansowanego smartfona, który posłuży nam do odkrywania śladów DNA i poruszania się po mapie. Będziemy go mogli także umieścić na broni i wykorzystać jako kamerę termowizyjną.

Gra pojawi się na komputerach PC i konsolach nowej generacji wiosną 2017 roku.

0
Źródło: Onlysp.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.