Umi Max: piękno i moc za śmieszne pieniądze

Wyglada na to, że chińscy producenci telefonów są teraz w centrum uwagi. Samsung nadal sprzedaje wspaniałe telefony w ilościach masowych, ale reszta znanych marek, w tym LG, HTC czy Moto Z mają problemy.

Wspólnym mianownikiem większości telefonów z wysokiej półki jest ich cena, odpowiadająca ich jakości. Coraz częściej się jednak okazuje, że tylko Samsung i Apple są w stanie sprzedawać telefony za ponad 2500 zł. Reszta, mimo starań, ma z tym duże problemy. Sytuację tę wykorzystują chińscy producenci, oferując wydajny sprzęt po niskich cenach.

Umi Max to jeden z rzadkich okazów i doskonały przykład. To 5,5-calowy telefon z procesorem Helio P10, 3 GB pamięci RAM i 16 GB pamięci masowej, z akumulatorem o pojemności 4000 mAh. Kosztuje on równowartość 169,99 dolara, a jego producent oferuje darmową dostawę do dowolnego kraju, w tym do Polski. Już teraz producent wysyła 30 tysięcy egzemplarzy do tych, którzy zdecydowali się go nabyć w przedsprzedaży.

Umi Max posiada 13-megapikselowy aparat f/2.0 firmy Panasonic z aufofokusem oraz 5-megapikselową kamerę do wideorozmów GalaxyCore GC5005. Telefonem zarządza system operacyjny Android Marshmallow bez przeróbek producenckich. Można go kupić chociażby u Gearbest, autoryzowanego dystrybutora. Producent w ramach konkursu rozdaje go też na swojej witrynie internetowej.

0
Źródło: Umi
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.