World of Warships: niemieckie pancerniki zaprezentowano na Gamescon

Lepszego miejsca premiery nie można sobie wymarzyć.

Niemieckie pancerniki to takie ikony jak legendarny Bismack (Tier VIII) z ośmioma działami i czterema wieżyczkami, dobrze uzbrojony Bayern (Tier VI) i potężny Großer Kurfürst, którego uzbrojenie anty-torpedowe, wzmocniony pancerz i zaawansowane działa przeciwlotnicze sprawiają, że może stanąć w szranki z Yamato czy USS Montana.

Niemieckie pancerniki są przeznaczone dla graczy lubiących walkę burta w burtę – grube pancerze, wysoka częstotliwość ognia, mocne uzbrojenie dodatkowe to ich znaki rozpoznawcze. Na najwyższych tierach wyposażone są w sonary hydroakustyczne, co pozwala wykryć pobliskie jednostki wroga.

Następna w kolejce po Niemcach jest angielska flotaę. Pełna linia 10 brytyjskich krążowników obejmie takie jednostki jak Caledon (Tier III), Leander (Tier VI), Edinburgh (Tier VIII) i Minotaur (Tier X). Pierwsza publiczna prezentacja odbędzie się na stoisku Wargaming podczas targów gamescom w sekcji konsumenckiej. Z okazji targów w World of Warships przygotowaliśmy również specjalny port. Najnowsze informacje o World of Warships na oficjalnej stronie gry pod adresem http://worldofwarships.eu