Battlefield 2142 wskrzeszony przez fanów!

Oficjalne serwery Battlefield 2142 zakończyły swój żywot w 2014 roku. To nie sprawiło jednak, że gracze zapomnieli o tej produkcji. Wręcz przeciwnie - po dwóch latach intensywnych prac, fanowski projekt Revive "wskrzesił" serwery do gry w ten tytuł.

Samodzielna wersja gry dostępna jest jako darmowa produkcja, która oferuje tylko i wyłącznie tryb multiplayer, maksymalnie dla 64 graczy. Zanim podskoczycie z radości, pamiętajcie, że mamy tu do czynienia z fanowską produkcją, opartą o oficjalną wersję gry, więc z pewnością znajdzie się w niej kilka „niedoróbek”, ale to i tak lepsze niż nic, prawda?

Studio Electronic Arts nie zareagowało jeszcze na premierę fanowskiego projektu, jednak podobny projekt działa już od dłuższego czasu dla Battlefield 2 i EA nie robiło jego twórcom żadnego problemu z tego powodu, więc wydaje nam się, że w przypadku BF 2142 sytuacja powinna się powtórzyć.

Grę pobrać można z tej strony: https://bl2142.co/

0
Źródło: Eurogamer
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.