Będzie zakaz wnoszenia Galaxy Note7 na pokład samolotu?

Samsung był zmuszony wycofać ze sprzedaży telefon Galaxy Note7 po tym, jak się okazało, że akumulator urządzenia może spontanicznie eksplodować. Urządzenia mają być wymienione na nowe, ale...

Wygląda na to, że Galaxy Note7 może mieć poważne kłopoty, nie tylko z uwagi na koszt wymiany wprowadzonych do sprzedaży telefonów na nowe. Amerykańska federalna administracja ds. lotnictwa nie jest pewna, czy nowe modele telefonów również nie będą niebezpieczne. I rozważa wprowadzenie zakazu wnoszenia tego telefonu na pokład jakiekolwiek latającego nad terytorium Stanów Zjednoczonych samolotu.

Jak argumentuje urząd, nie do wszystkich posiadaczy Galaxy Note7 informacja dotarła, a to oznacza, że potencjalnie wśród pasażerów mogą się znajdować posiadacze wersji ze starym akumulatorem, stanowiąc zagrożenie dla siebie i dla wszystkich na pokładzie.

0
Źródło: Gizmodo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.