GeForce Experience już oficjalnie w wersji 3.0

GeForce Experience automatycznie powiadamia o dostępności nowych wersji sterowników do karty graficznej. Sterownik można zaktualizować za pomocą jednego kliknięcia. Aplikacja też analizuje konfigurację sprzętową komputera w oparciu o wykorzystywany procesor, kartę graficzną i monitor, a następnie automatycznie dostosowuje ustawienia w grach, aby zapewnić najwyższy komfort rozgrywki.
GeForce Experience już oficjalnie w wersji 3.0

Funkcja ShadowPlay automatycznie rejestruje do 20 ostatnich minut rozgrywki. Właśnie udało ci się dokonać czegoś niesamowitego? Po prostu wciśnij skrót klawiszowy, a materiał wideo zostanie zapisany na dysku. Można również skorzystać z trybu ręcznego, pozwalającego na rejestrowanie sekwencji wideo o dowolnej długości. Funkcja ta jest akcelerowana przez procesor graficzny, zatem nie zauważysz negatywnego wpływu na wydajność w swoich grach.

Nvidia przebudowała teraz to narzędzie, wprowadzając zupełnie nowy interfejs użytkownika i łatwą w użyciu w grach nakładkę. Nowa wersja GeForce Experience została zaprojektowana od podstaw pod kątem szybszej pracy i wyższej wydajności. Oprogramowanie jest teraz trzy razy szybsze i wykorzystuje o połowę mniej pamięci operacyjnej niż wcześniej.