Fanom Apple da się wcisnąć każdy kit?

Jimmy Kimmel, jeden z najpopularniejszych, amerykańskich prowadzących talk-show, przeprowadził kolejny eksperyment społecznościowy. Postanowił sprawdzić jak bardzo fani Apple wierzą w markę.

Jimmy Kimmel, wraz z ekipą, wyszedł na ulice Hollywood i zaczepił kilku posiadaczy iPhone’ów z pytaniem, czy chcieliby przetestować nowego iPhone’a 7. By eksperyment był wiarygodny wmówiono przechodniom, że iPhone 7 posiada funkcję szybkiego przenoszenia danych ze starego modelu na nowy. Gdy na pierwszym planie użytkownicy opowiadali swoje historie na temat korzystania z urządzeń Apple, w tle pracownik ekipy zakładał na ich iPhone’y inną obudowę i przecierał ekran.

Przekonani, że trzymają w rękach nowego flagowca Apple’a uczestnicy eksperymentu chwalili jego lżejszą wagę, większy i bardziej ostry ekran, mniejsze ramki i szybsze działanie, choć tak naprawdę sprawdzali swojego starego iPhone’a…. Jak widać, Apple tak naprawdę wcale nie musiałoby wprowadzać żadnych innowacji by sprzedać nowy model – wystarczyłoby zmienić kolor obudowy;)

Źródło: Talkandroid.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.