FreeGalaktus 2016 – ruszył konkurs dla twórców niezależnych

Galaktus PR, agencja obsługująca klientów z branży technologicznej oraz growej, informuje o starcie drugiej edycji konkursu FreeGalaktus. Założeniem przedsięwzięcia jest wyłonienie najlepszych tytułów spośród propozycji przesłanych przez deweloperów gier z gatunku indie.

Ubiegłoroczna edycja osiągnęła ogromny sukces i spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem mediów i twórców gier. Do konkursu zgłoszono 51 gier z 11 krajów, z których jury jednogłośnie wybrało jako zwycięzcę grę „Layers of Fear” krakowskiego studia Bloober Team. W puli nagród znalazło się ponad 40 tysięcy złotych, a informacja o konkursie dotarła do setek tysięcy użytkowników Social Media oraz portali growych.

Główną nagrodą tegorocznej edycji konkursu FreeGalaktus jest kampania PR w Polsce i Europie dla dwóch gier. Jedną wybierze jury, drugą internauci w głosowaniu online. Zwycięskie zespoły mają również zagwarantowane stanowiska na targach: Poznań Game Arena 2016, East Games United 2016, Pixel Heaven 2017, Casual Connect 2017 i Reboot Develop 2017 oraz wystąpienie na Digital Dragons 2017, gdzie zaprezentują swoje gry szerszej publiczności.

Wszystkie szczegóły konkursu oraz regulamin tegorocznej edycji znajdują się na stronie głównejwydarzenia. Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy przesłać komplet informacji na temat gry oraz

studia na adres e-mail wskazany na www.FreeGalaktus.pl.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.