Fuze – etui, które przywraca minijacka w iPhone 7

Czas pokaże, czy usunięcie gniazda słuchawkowego w nowej linii iPhone'ów było dobrym pomysłem. Póki co większość opinii użytkowników jest negatywna i chętnie przywróciłaby możliwość podpięcia do urządzenia swoich ulubionych słuchawek.

Zaledwie kilka dni temu pisaliśmy o naiwnych użytkownikach iPhone’ów 7, którzy nabrali się na internetowy żart i wywiercili w swoim urządzeniu „gniazdo minijack”. Jak widać zapotrzebowanie na ten port istnieje i właśnie w tym celu stworzono etui Fuze.

Euti jest lekkie (28 g) i jednocześnie na tyle cienkie (5 mm), że nie wpływa znacząco na design urządzenia. Kluczową zaletą Fuse jest rozgałęziacz portu Lightning. Dzięki niemu podepniemy równocześnie zarówno upragnione słuchawki z wejściem 3,5mm jak i ładowarkę. To jednak nie wszystko. Etui posiada także wbudowany akumulator – w zależności od modelu zwiększy on pojemność baterii o kolejne 2400 mAh (iPhone 7) lub 3600 mAh (iPhone 7 Plus).

A ile zapłacimy za takie cacko? Zainteresowani mogą nabyć je od 59 dolarów w serwisie Indiegogo, gdzie zbiera fundusze na uruchomienie produkcji. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem producenta, pierwsze egzemplarze trafią do klientów już w grudniu tego roku.

0
Źródło: Indiegogo.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.