Galaxy Note7 z wymienionymi akumulatorami nadal wadliwe?

Telefony Galaxy Note7 to gigantyczna wpadka Samsunga, choć trzeba przyznać, że ten stanął na wysokości zadania wycofując wszystkie egzemplarze z rynku celem naprawy. W tym od użytkowników. Tylko... czy ta naprawa była skuteczna?

Wadliwe akumulatory telefonów Galaxy Note7 były powodem wycofania telefonów ze sprzedaży i wezwania ich posiadaczy do natychmiastowego zwrócenia ich do serwisu celem wymiany na sprawny model. Ale teraz, jak się okazuje, naprawione telefony z nowymi akumulatorami również nie zachowują się tak, jak powinny.

Użytkownicy naprawionych modeli donoszą o nowych problemach. Należą do nich przegrzewanie się telefonu i wysoka energożerność (na tyle wysoka, że stan naładowania maleje nawet mimo podłączenia ich do ładowarki).

Skarg na razie jest relatywnie niewiele i pochodzą wyłącznie z terenu Korei Południowej. Samsung na razie nie komentuje tej sprawy, zapewniając tylko, że problem ten nie jest związany z akumulatorami, a przy masowej produkcji zawsze zdarzają się wadliwe egzemplarze.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.