Google Andromeda ma zostać pokazany już za tydzień

Czwartego października ma odbyć się konferencja, na której Google ma pokazać dwa nowe telefony Pixel z systemem Android Nougat 7.1 na pokładzie, gogle do VR Daydream i obsługującego standard 4K Chromecasta. Ale to nie koniec.

Za tydzień Google ma pokazać kilka interesujących urządzeń. Ze szczególnym apetytem czekamy na telefony Pixel, które mają zastąpić oferowane do tej pory Nexusy. To jednak może być nic w porównaniu do ogłoszenia planów na przyszłość Chrome OS-a.

We announced the 1st version of Android 8 years ago today. I have a feeling 8 years from now we’ll be talking about Oct 4, 2016.

— Hiroshi Lockheimer (@lockheimer) 24 września 2016

Powyższy tweet Hiroshiego Lockheimera, szefa działu Androida, sugeruje, że owiany tajemnicą poliszynela system mający połączyć Chrome OS-a i Androida i tak jak Windows 10 być prawdziwie multiplatformowy może być zaprezentowany już czwartej października. Zwłaszcza, że wiemy, że system ten jest testowany już wewnętrznie przez firmę Google.

Jeżeli to prawda, to Microsoft może znaleźć się w poważnych tarapatach.

0
Źródło: IndiaToday
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.