Hori prezentuje nietypowy zestaw kontrolerów do PS4 (i nie tylko)

W niektórych gatunkach gier, takich jak FPS-y, najwygodniejszym kontrolerem jest standardowy komplet akcesoriów - klawiatura i myszka. Graczom przyzwyczajonym do padów Hori proponuje unikalny zestaw peryferiów, który w teorii zapewni lepszą precyzję i celność.

W zależności od preferencji gracza, Hori ma do zaoferowania trzy ciekawe zestawy. Pierwszy o nazwie G-1, składa się z myszki oraz pada przypominającego obciętego do połowy DualShocka 4 – znajdziemy tu jeden krzyżak, jedną analogową gałkę, panel dotykowy, cztery przyciski funkcyjne i aż pięć triggerów. Pad przytrzymuje do dłoni specjalna opaska – dzięki temu możliwe jest używanie go zaledwie jedną ręką (trudno jednak powiedzieć, na ile jest to wygodne).

Kolejny zestaw, M-1, składa się z myszki oraz modułu mieszczącego w sobie sekcję klawiaturową (20 klawiszy), touchpad i gałkę analogową. Można też skusić się na ostatnią propozycję – K1-, w której oprócz myszki znajdziemy mniejszy moduł z klawiaturą (18 klawiszy) i krzyżakiem.

Urządzenia Hori z serii TAC, dostępne są na terenie USA i Europy w cenie od 105 dolarów (G-1) do 190 dolarów (M1). Sprzęty kompatybilne są nie tylko z PS4, ale także z konsolą PS3 i komputerami PC.

Źródło: Geek.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.