IFA 2016: MediaPad M3, czyli nowy sztandarowiec od Huawei

Huawei zaprezentował swój najnowszy sztandarowy tablet MediaPad M3, stworzony we współpracy z firmą Harman Kardon. Obie marki zadbały o jakość odtwarzanego na urządzeniu dźwięku oraz zaawansowany system multimediów.

Przy projektowaniu MediaPad M3, Huawei współpracował z pracownikami firmy Harman Kardon. Inżynierowie dopracowali system audio w tablecie, zapewniając ponoć bardzo wysoką jakość dźwięku. Dodatkowo, z Huawei przy projekcie współpracowała również firma AKG, będąca częścią spółki Harman International, specjalizująca się w produkcji słuchawek i mikrofonów. AKG odpowiadało wraz z Huawei za opracowanie słuchawek, przeznaczonych specjalnie dla MediaPad M3.

Obudowa MediaPad M3, została wykonana z aluminium lotniczego. Wyświetlacz tabletu pracuje w rozdzielczości 2560×1600 pikseli. Technika wyświetlania ClariVu3.0 Huawei zapewniać ma większą jasność i ostrość obrazu i filtrować szkodliwe światło niebieskie, aby łagodzić zmęczenie oczu. Urządzenie waży 310 gram.

Moc procesora Kirin 950 w Huawei MediaPad M3 zapewniać ma płynność w odtwarzaniu najbardziej wymagających multimediów, jak filmy HD i gry 3D. Zestaw funkcji uzupełnia czytnik linii papilarnych, który odpowiada za maksymalne bezpieczeństwo danych. Bateria o pojemności 5100 mAh gwarantuje do 11 godzin odtwarzania wideo FHD, do 6 godzin nieustannej gry w 3D lub 45 godzin słuchania muzyki. Dzięki zainstalowanemu w MediaPad M3 aparatowi w prosty sposób można zarejestrować najważniejsze chwile.

0
Źródło: Huawei
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.