iPhone 7 Plus: zgadnij, który z tych dwóch to podróbka

Czytanie czy pisanie o "chińskich podróbkach" wiązało się do tej pory zazwyczaj z uśmieszkiem politowania nad nieporadnością czy topornością wykonywanych "klonów". To, co zobaczycie na poniższych zdjęciach i filmie, może jednak zmienić wasze zdanie o umiejętnościach podrabiaczy.

Zadanie jest proste: zgadnij, który z dwóch telefonów prezentowanych na poniższych zdjęciach i filmie to oryginalny iPhone 7 Plus, a który to jego podróbka. Na pierwszy rzut oka nie jest łatwo. Na drugi… także nie.

Kopia iPhone’a 7 Plus jest tak wierna, że również wyposażono ją w podwójny moduł aparatu cyfrowego (podobno znacznie dający znacznie gorsze rezultaty) czy przycisk Touch ID (ale nie skanujący linii papilarnych). Ładowanie odbywa się przez złącze Lighting, brakuje wejścia słuchawkowego. To naprawdę niezwykle wierna kopia, która dopiero po wzięciu do ręki zdradza podobno gorszą jakość wykonania. Co więcej, również oprogramowanie telefonu wygląda niczym wierna kopia iOS 10, choć działa mniej płynnie.

A zatem który z tych dwóch smartfonów to oryginalny iPhone 7 Plus, a który to jego podróbka? Obejrzyjcie dokładnie zdjęcia i film, a jeśli chcecie poznać odpowiedź, umieściliśmy ją… trochę niżej.


No dobra, podrobiony iPhone 7 Plus to telefon w wersji kolorystycznej…

Rose Gold.

Kto zgadł, ręka do góry! 😉

0
Źródło: gizmochina.com
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.