Kolejna generacja S-Pena będzie wyposażona w… głośnik?

Rysik S-Pen znany z serii smartfonów Galaxy Note, sam w sobie nie jest żadnym urządzeniem. W połączeniu z ekranem smartfona zwiększa on jednak jego funkcjonalność. Najnowszy patent Samsunga sugeruje, że producent chce zwiększyć przydatność tego akcesorium.

Patent, który został złożony w marcu br. sugeruje, że kolejna generacja rysika S-Pen może doczekać się głośnika. Odtwarzająca dźwięki część miałaby zostać umieszczona na końcówce stylusa. Całość miałaby także być wodoodporna. Co ciekawe patent nie sugeruje do jakich rozwiązań posłużyłaby taka funkcjonalność.

Być może chodzi o uatrakcyjnienie interfejsu – wskazane przez rysik części aplikacji mogłyby wydawać dodatkowe dźwięki. A może rysik ma służyć jako bezprzewodowy głośnik? Na ten moment trudno nam sobie wyobrazić praktyczne zastosowanie patentu. Macie jakieś pomysły?

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.