„Bezpieczne” Samsungi Galaxy Note 7 też wybuchają, ale…

Kupiony w tym tygodniu w Chinach telefon Galaxy Note7 wybuchł podczas bycia podłączonym do ładowarki. Tak twierdzi jego rozczarowany właściciel, który na skutek awarii stracił również komputer.

25-letni Hui Renjie kupił swój telefon w niedzielę ze sklepu JD.com. Podłączył urządzenie do ładowarki na noc, a nad ranem Galaxy Note7 spłatał mu niemałego figla. Na jego oczach z telefonu leżącego na komputerze zaczął wydobywać się dym, a po chwili stanął w płomieniach. Całość udokumentował na nagraniu wideo.

Telefon pochodził z partii produkcyjnej oznaczonej jako bezpieczna (a więc bez wadliwych akumulatorów, które winne były wycofania wszystkich telefonów Galaxy Note7 z obiegu). Samsung zapewnił, że zbada tę sprawę. Niewykluczone, że telefon znajdował się w bardzo gorącym miejscu, choć z klipu wideo od Renjie nic takiego nie wynika.

0
Źródło: CNNMoney
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.