Masz świetny pomysł, który pomógłby w podboju kosmosu? Podziel się nim z NASA

Po lekturze Marsjanina zastanawialiście się na temat sposobów przetrwania na Marsie? A może macie całkiem mocną wiedzę teoretyczną, jeśli chodzi o budowę napędów antygrawitacyjnych? To świetnie! NASA chce je poznać!

A tak już bardziej poważnie, to NASA uruchomiła właśnie program NASA iTech, który polegać będzie mniej więcej na tym, że specjaliści z Amerykańskiej Agencji Kosmicznej z chęcią przejrzą wasze pomysły w takich tematach, jak: ochrona przed promieniowaniem, systemy podtrzymywania życia, zdrowie astronautów, napędy kosmiczne i wszystko, co związane ze szklarnianą uprawą roślin.

Wystarczy opisać swoją propozycję na nie więcej, niż 5 stronach A4 i przesłać ją, korzystając z tej strony. NASA oczywiście nie zamierza spoczywać na laurach i opierać się tylko i wyłącznie na pomysłach przesyłanych przez internautów. Naukowcy NASA liczą jednak na to, że dzięki tak otwartym podejściu uda im się odkryć chociaż kilka wspaniałych pomysłów, a co za tym idzie: talentów.

Źródło: Engadget
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.