My.com zapowiada VR Invaders

Międzynarodowy wydawca My.com ujawnia debiutancki projekt VR na PC własnego studia deweloperskiego "VR Invaders", czyli osadzonej w świecie sci-fi strzelaniny, w której gracze zanurzą się w cybernetycznej rzeczywistości.

W VR Invaders gracze wejdą w rolę „nurka” (Diver), członka specjalnego oddziału pomocowego w wirtualnej rzeczywistości, ratującego użytkowników, którzy utknęli w VR. Podczas rutynowej akcji ratunkowej oddział niespodziewanie atakują wygenerowane przez złośliwy program wirusowy drony. Zadaniem graczy będzie obrona przed dronami oraz pokonanie bossów, czyhających na końcu każdego z dziesięciu poziomów gry. Do obrony służy im wyrzutnia z trzema trybami ognia oraz tarcza energetyczna. Dodatkowo gracze mogą posługiwać się umiejętnościami specjalnymi, jak spowalnianie czasu, co będzie szczególnie przydatne w wygenerowanych przez wirus, krytycznych sytuacjach.

VR Invaders ukaże się jeszcze w tym roku na Steamie i w Oculus Store na systemy HTC Vive i Oculus Rift

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.