Netflix doczekał się polskiej wersji językowej

Od stycznia do wczoraj mogliśmy korzystać jedynie z angielskiej wersji popularnego serwisu VOD. W końcu możemy obsługiwać aplikacje w naszym rodzimym języku.

Zmianie uległ nie tylko interfejs Netflixa na wszystkich platformach. Najważniejsze, że do około 80% filmów i seriali dostępnych w serwisie dodano polskie napisy i/lub polskiego lektora. Stopniowo do Netflixa mają być także dodawane rodzime produkcje (możemy oglądać już np. Idę i Pokłosie, a także stand-upy Tomasza Jachimka).

Od teraz możemy także płacić za dostęp do usługi złotówkami. Mamy do wyboru trzy abonamenty – za 34 zł, bez jakości HD, za 43 zł z jakością HD i możliwością oglądania filmów na 2 ekranach równocześnie, oraz za 52 zł w jakości Ultra HD i możliwością oglądania filmów na 4 ekranach równocześnie. Reed Hastings, prezes Netflixa, który wczoraj po raz pierwszy odwiedził Polskę, zapowiedział także, że już wkrótce wystartuje w T-Mobile usługa, w której dostęp do serwisu będzie mógł być doliczony do rachunku u operatora. Ma to zachęcić nowych klientów, którzy nie posiadają kart kredytowych.

0
Źródło: Volvo
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.