Nowy tablet Google Nexus z Andromeda OS na pokładzie!

O nowym tablecie wiemy niewiele, tak jak niewielkie będą też jego rozmiary. 7-calowy ekran, 4 GB pamięci RAM i producent, którym znów będzie Huawei. Ale o tym już pisaliśmy. Kolejną plotką na temat nowego tabletu Google'a jest jego system operacyjny.

Czym jest Andromeda OS? To system mający połączyć Chrome OS-a i Androida i tak jak Windows 10 być prawdziwie multiplatformowy. Według wielu przecieków Andromeda OS ma być zaprezentowany już czwartego października podczas konferencji Google. Zwłaszcza, że wiemy, że system ten jest testowany już wewnętrznie.

I właśnie ten OS ma pojawić się na tablecie przygotowywanym przez Huawei, który najprawdopodobniej poszerzy rodzinę nowych urządzeń Google’a o nazwie Pixel. Zdajemy sobie sprawę, że to na razie 100% gdybania z naszej strony – na szczęście już niedługo przekonamy się w których kwestiach mieliśmy rację.

0
Źródło: Neowin
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.