Peter Molyneux właśnie wydał po cichu kolejną grę mobilną…

Drugą grę studia 22Cans, Godus, możemy już chyba śmiało uznać niewypałem. Nudna mechanika, niespełnione obietnice i w końcu zwycięzca poprzedniej gry, który miał zdobyć fortunę, a zdobył jedynie uścisk dłoni Molyneuxa. Nic dziwnego, że studio postanowiło wejść na rynek po cichu z ich kolejną produkcją - The Trail.

The Trail został obdarzony podobną, ascetyczną grafiką co Godus, ale wygląda na o wiele bardziej dopracowany tytuł. Wcielamy się w nim w osadnika, który po przyjeździe do Nowej Ziemi pragnie założyć dom i najzwyczajniej w świecie się dorobić wielkiej fortuny. W tym celu gracz prowadzi go przez piękne, naturalne krajobrazy, zbiera surowce, wytwarza narzędzia i handluje nimi.

Gra jest darmowa, ale niestety – póki co mogą ją pobrać jedynie mieszkańcy Filipin. Nie wiadomo kiedy studio zdecyduje się wypuścić swój tytuł na globalnym rynku i czy oprócz wersji na iOS, pojawi się także port na inne mobilne platformy.

0
Źródło: eurogamer.net
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.