Pierwszy gameplay z Mass Effect: Andromeda!

Jednym z najjaśniejszych punktów PlayStation Meeting była prezentacja najnowszej odsłony space opery od BioWare. Po raz pierwszy mogliśmy obejrzeć nowego Mass Effecta w akcji!

Do prezentacji użyto dość mrocznego fragmentu gry, w którym główny bohater – Ryder – odkrywa zabudowania Obcych. Wszelkie efekty cząsteczkowe i oświetleniowe doskonale pokazują siłę nowego silnika Frostbite i – przy okazji- świeżych podzespołów PlayStation 4 Pro.

Jeśli chodzi o nowe elementy mechaniki, doszło skanowanie obiektów – w tym przypadku roślin-, oraz używanie pancerza do wykonywania dłuższych skoków. Niestety nie wiemy jeszcze jak będzie wyglądała sama walka i sposób prowadzenia konwersacji, ale przynajmniej zobaczyliśmy dwie znane nam dobrze rasy – ludzi i pięknych Asari.

Mass Effect: Andromeda ma ukazać się na konsolach nowej generacji i komputerach PC w połowie przyszłego roku. Historia opowie o załodze Rydera, którego zadaniem będzie znalezienie nowego domu dla ludzkości.

Źródło: PlayStation Meeting
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.