Powstaje pełnometrażowy film Resident Evil: Vendetta

Uniwersum Resident Evil jest bardzo bogate - mieści w sobie nie tylko gry wideo, ale także kilka filmów, zarówno tych z aktorami (m.in. Millą Jovovich), jak też i pełnometrażowych animacji. W przyszłym roku na ekranach kin zobaczymy aż dwie nowe części.

Przygody filmowej Alice zakończą się w styczniu 2017 roku, kiedy to do kin wejdzie ostatnia część serii – Resident Evil: The Final Chapter. Ale w tym samym roku (data premiery nie została jeszcze ujawniona) zobaczymy trzeci, pełnometrażowy film animowany związany z inną, znaną z serii postacią – Leonem S. Kennedym. Akcja Resident Evil: Vendetta usytuowana będzie pomiędzy wydarzeniami znanymi z gier Resident Evil 6 i Resident Evil: Biohazard (premiera tej ostatniej zaplanowana jest również na styczeń 2017 r.) Bliższych szczegółów na razie brak.

Wiadomo jedynie, że Capcom nawiązał współpracę z Ducati, w związku z czym Leon będzie poruszał się w filmie na włoskim motocyklu. Reżyserem obrazu jest Takanori Tsujimoto. Powyżej możecie obejrzeć pierwszy trailer produkcji.

Źródło: PSU.com
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.