Powstanie ekranizacja gry… Fruit Ninja

To zdumiewające, ale gra na telefony o przecinaniu owoców na czas doczeka się fabularnej ekranizacji kinowej. Nawet brakuje nam złośliwego komentarza.

Zdumiewa was premiera filmu Minecraft, zapowiedziana na 2019 rok? Wiecie, że Tetris ma być kinową trylogią filmów science-fiction? Jeżeli tak (i nie, nie ściemniamy), to raczej nie zdziwi już was fakt, że gra Fruit Ninja również doczeka się ekranizacji. I nie będzie to, tak jak Angry Birds, film animowany.

Produkcją filmu zajmie się wytwórnia New Line Cinema i ma być on komedią familijną „o grupie wyrzutków, którzy stają się Owocowymi Ninja mającymi uratować świat”. Produkcją filmu zajmie się Tripp Vinson (San Andreas, Podróż do wnętrza Ziemi). Scenariusz napiszą JP Lavin i Chad Damiani. Data premiery nie jest jeszcze znana.

Przypominamy, że gra polega na przecinaniu symulującym miecz palcem wyskakujących na ekranie telefonu owoców i nie ma w sobie żadnych innych elementów.

0
Źródło: Hollywood Reporter
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.