Ravcore prezentuje hybrydową klawiaturę dla graczy

Decydując się na zakup mechanicznej klawiatury musimy pogodzić się z tym, że nie będzie się ona nadawała do codziennej, biurowej pracy - klawisze wymagają wówczas innej siły nacisku, a ich wysokość nie sprawdza się przy wielu godzinach pisania. A gdyby tak połączyć zalety obydwu urządzeń w jedno?

Ravcore Hybrid stara się wyciągnąć to, co najlepsze z klawiatur mechanicznych – precyzję i wytrzymałość – z cichą pracą i wygodą klawiatur membranowych. Producent wpadł na pomysł, by tylko najczęściej używane przez graczy klawisze, czyli Q,W,E,R,A,S,D,F oraz klawisze kierunkowe osadzić na mechanicznych przełącznikach Kaihl Blue (wytrzymałość do 10 mln kliknięć). Ciekawe tylko jak pisze się na klawiszach o różnej wysokości…

Oprócz technologii anti-ghosting (do 19 klawiszy równocześnie), programowalnych przycisków i możliwości tworzenia makr, będziemy także mogli dowolnie oświetlić całą klawiaturę, lub tylko jej najważniejsze sekcje. Nie zabrakło także podpórki pod nadgarstki.

Ravcore Hybrid jest już dostępna w sprzedaży w cenie około 210 zł.

Źródło: Volvo
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.